Барбі для юних перукарів

БАРБІ ДЛЯ ЮНИХ ПЕРУКАРІВ

Барбі для юних перукарів

Барбі для юних перукарів. Як Барбі з’явилася в Украіні? Вона зачарувала дівчаток не тільки своєю «дорослістю», вражаючою деталізацією, яскравістю нарядів і згинанням ніг. Ні в яких інших ляльок, відомих дівчаткам пострадянського простору, не було таких довгих, розкішних, густих і м’якого волосся, завдяки яким можливості «ігор в перукарню» були воістину безмежні. Навіть ті, хто в цілому байдужий до ляльки, нерідко згадують, як вони обстригли Барбі і лише потім втратили до неї інтерес.

Однак Барбі не завжди могла похвалитися завидною шевелюрою. Барбі # 1, випущена в 1959, успадкувала від Bild Lilli волосся по периметру лисої голови (у варіанті Mattel — тактовно Флокірована). І тут, звичайно, ніяких перепрічесиваній — тільки кінський хвіст. У 1961 Барбі підстриглася під Джекі Кеннеді, і її акуратна шапочка волосся теж не давала ніякого простору для перукарні думки. І тільки в 1963 … Втім, про все по порядку. У цій статті ми покажемо вам деякі з визначних релізів, адресованих тим, хто любить експериментувати із зачісками улюбленої ляльки. Також для любителів онлайн ігор посилання на сайт з дитячими розвагами.

ПЕРУКИ ДЛЯ БАРБІ

Сколько стоит построить дом?

Сколько стоит построить дом? Жизнь в собственном доме для многих остается заветной мечтой, особенно для обитателей многоэтажек в спальных районах мегаполисов.
Сколько стоит построить дом

​Отже, в 1963 році Барбі вперше відійшла від «стрижок-кульок» і кінських хвостів, обзавівшись декількома перуками. Fashion Queen Barbie своєчасно з’явилася на ринку, коли жінки почали сміливо і самовіддано досліджувати можливості власного волосся. А що дозволяє швидше змінити образ, ніж перуку? До Fashion Queen Barbie додається три перуки, а її власне волосся — Молдован, каштанові, прикрашені блакитний вінілової стрічкою.

Читать далее
Снова о семье

Парічковие Барбі, зрозуміло, не давали дітям тих можливостей, які відкривалися перед власницями пізніших ляльок з довгими прошитими волоссям. Однак на відміну від своїх попередниць, такі ляльки хоча б «вміли» міняти зачіску під наряд або настрій.

Успіх подруги змусив коротко постригтися і ляльку Midge — в 1965 році вийшов у продаж сет Midge’s Wig Wardrobe з трьома перуці, підставкою і головою ляльки з помаранчевою стрічкою на рудому волоссі. Для Барбі, до речі, був аналогічний набір — Barbie’s Wig Wardrobe. У ляльок того часу голова знімається легко, і господині ляльок могли без праці займатися такими «пересадками» в міру необхідності.

У перуки є серйозна проблема: шапочки перук, занадто довго залишалися на спеціальній білій підставці. Підплавленням взагалі страждають багато вантажні перуки «королеви краси». Якщо збереження для Вас важливіше вінтажності, Ви можете придбати чудову репродукцію Fashion Queen Barbie 2009 року через колекції «Капсула Часу» (My Favorite Time Capsule) — My Favorite Wig Wardrobe Barbie.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Барбі для юних перукарів
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook