Лазерна епіляіця-безпечний догляд

Лазерна епіляіця-безпечний догляд

Лазерна епіляіця-безпечний догляд

Лазерна епіляіця-безпечний догляд

У нашу країну зовсім недавно увійшла така послуга, як лазерна епіляція, хоча європейські жінки вже використовують її не менш 20 років. Головна перевага такої епіляції в тому, що при процедурі лазер руйнує цибулину волоса, і він більше не росте. При цьому не травмується шкірний покрив навколо волоса. Але все нове викликає багато питань, тому давайте розглянемо найпоширеніші! Чи можна видалити світле волосся лазером? Звичайно, можна! Це зробити важче через вміст меланіну, на який діє сам лазер. У світлому волосі його менше, тому і процедур буде потрібно більше.

У Львові багато рекомендують центр Медіостар. Професійна лазерна косметологія mediostar.com.ua це лазерна епіляція у Львові, bbl омолодження, фото епіляція . Центр лазерної косметології та епіляції Медіостар вважається кращим салоном в місті.

Чи для всіх ділянок шкіри підходить лазерна епіляція? Безумовно! Навіть для самих делікатних і чутливих. Як часто потрібно проходити процедуру? Після лазерної епіляції 95% волосся руйнуються і не виростають більше. Тому потрібно пройти повний курс один раз.Сколько необхідно сеансів для оптимального результату? Спеціаліст звертає увагу на колір волосся, причину виникнення, ділянку тіла для визначення кількості сеансів. Тому це питання суто індивідуальний.

Чи може лазерна епіляція викликати рак шкіри? Це повністю виключено, адже в лазері відсутня ультрафіолет, який є причиною виникнення і розвитку ракових клітин. Чи можливо отримати опіки при епіляції лазером? Якщо дотримуватися всіх запобіжних заходів, рекомендовані фахівцем, то це малоймовірно. Головна умова не засмагати 10 днів до процедури і після.

Читать далее
Нужаемся ли мы в контакте и пополнении числености друзей?

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Лазерна епіляіця-безпечний догляд
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook